Prodaja - Vila 139 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
Cena od 439 320 €
3161 €/m²
Property 45612 photo 1
Property 45612 photo 2
Property 45612 photo 3
Property 45612 photo 4
Property 45612 photo 5
Property 45612 photo 6
Property 45612 photo 7
Property 45612 photo 8
  • Kod objekta 45612
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 139 m²
  • Površina placa 358 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Grejanje: ostalo
  • Udaljeno od mora: 1700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin

Opis

Na prodaju vila od 139 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, grejanje.

Za prodaju
500 000 € 2314 €/m²
  • Kod objekta 45396
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
620 000 € 3406 €/m²
  • Kod objekta 44383
  • Kvadratura 182 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
410 000 € 2546 €/m²
  • Kod objekta 44120
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
590 000 € 3189 €/m²
  • Kod objekta 44809
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
395 000 € 2025 €/m²
  • Kod objekta 49266
  • Kvadratura 195 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
575 000 € 3571 €/m²
  • Kod objekta 49301
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
506 000 € 3162 €/m²
  • Kod objekta 56719
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
520 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 39242
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 36061
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
470 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 51997
  • Kvadratura 188 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter