Prodaja - Vila 131 m² u Protaras

Grčka Kipar Famagusta Protaras
400 000 €
3053 €/m²
Property 49311 photo 1
Property 49311 photo 2
Property 49311 photo 3
Property 49311 photo 4
Property 49311 photo 5
Property 49311 photo 6
Property 49311 photo 7
Property 49311 photo 8
  • Kod objekta 49311
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 131 m²
  • Površina placa 235 m²
  • Region Protaras
  • Mesto Kipar (Kipar) | Protaras (Famagusta)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 131 kv.m u Protaras. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, alarm, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
420 000 € 2100 €/m²
  • Kod objekta 29146
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
590 000 € 3189 €/m²
  • Kod objekta 44809
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
399 000 € 1882 €/m²
  • Kod objekta 43927
  • Kvadratura 212 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
480 000 € 3356 €/m²
  • Kod objekta 56715
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 2457 €/m²
  • Kod objekta 44811
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
348 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 34225
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
435 000 € 2132 €/m²
  • Kod objekta 51519
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
580 000 € 3558 €/m²
  • Kod objekta 52036
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
599 000 € 3565 €/m²
  • Kod objekta 38759
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
355 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 38736
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter