200 000 €
48 €/m²
Property 46846 photo 1
Property 46846 photo 2
Property 46846 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4150 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • Kod objekta 47196
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
260 000 € 250 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 39265
  • Kvadratura 4550 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
220 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 65420
  • Kvadratura 4125 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
267 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 41185
  • Kvadratura 5423 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 56612
  • Kvadratura 6350 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
299 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 40594
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
200 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 46846
  • Kvadratura 4150 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
250 000 € 1250 €/m²
  • Kod objekta 57759
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
290 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 36276
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
185 000 € 165 €/m²
  • Kod objekta 65536
  • Kvadratura 1121 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m

Prijava za Newsletter