Prodaja - Zemljište 200 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Chania Platanija
250 000 €
1250 €/m²
Property 57759 photo 1
Property 57759 photo 2
Property 57759 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 20 m
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 200 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 74 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
360 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 48644
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
240 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 51038
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
220 000 € 180 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 51030
  • Kvadratura 3792 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
340 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 44727
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
299 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 40594
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
235 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 52112
  • Kvadratura 5321 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
269 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 49771
  • Kvadratura 4790 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
374 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 51460
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
250 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 38076
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
300 000 € 603 €/m²
  • Kod objekta 65123
  • Kvadratura 497 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter