260 000 € 250 000 €
54 €/m²
Property 39265 photo 1
Property 39265 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 63 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4550 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
269 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 49771
  • Kvadratura 4790 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
280 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 38534
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
330 000 € 202 €/m²
  • Kod objekta 54425
  • Kvadratura 1630 m²
  • Udaljenost od mora 179 m
Za prodaju
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 50494
  • Kvadratura 8200 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Preporučujemo Za prodaju
235 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 65945
  • Kvadratura 4460 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
230 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 65231
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
374 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 50665
  • Kvadratura 11228 m²
  • Udaljenost od mora 731 m
Za prodaju
230 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 41967
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m
Za prodaju
220 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 65418
  • Kvadratura 4098 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
300 000 € 603 €/m²
  • Kod objekta 65123
  • Kvadratura 497 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter