Prodaja - Zemljište 4500 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Heraklion Gouves
267 000 €
59 €/m²
Property 42038 photo 1
Property 42038 photo 2
Property 42038 photo 3
Property 42038 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 4500 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.

Za prodaju
375 000 € 154 €/m²
  • Kod objekta 39514
  • Kvadratura 2420 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
260 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 45704
  • Kvadratura 6078 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
299 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 40594
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
349 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 65412
  • Kvadratura 5960 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 45663
  • Kvadratura 16000 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 40012
  • Kvadratura 2660 m²
  • Udaljenost od mora 4800 m
Za prodaju
400 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 50674
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
350 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 60247
  • Kvadratura 5826 m²
  • Udaljenost od mora 846 m
Za prodaju
330 000 € 202 €/m²
  • Kod objekta 54425
  • Kvadratura 1630 m²
  • Udaljenost od mora 179 m
Preporučujemo Za prodaju
214 000 €
  • Kod objekta 65947
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 1180 m

Prijava za Newsletter