Prodaja - Vila 350 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 200 000 €
3429 €/m²
Property 45194 photo 1
Property 45194 photo 2
Property 45194 photo 3
Property 45194 photo 4
Property 45194 photo 5
Property 45194 photo 6
Property 45194 photo 7
Property 45194 photo 8
Property 45194 photo 9
Property 45194 photo 10
Property 45194 photo 11
Property 45194 photo 12
Property 45194 photo 13
  • Kod objekta 45194
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 350 m²
  • Površina placa 700 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2012
  • Grejanje: ostalo
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju vila od 350 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 500 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 52066
  • Kvadratura 390 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 300 000 € 3757 €/m²
  • Kod objekta 48890
  • Kvadratura 346 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 500 000 € 7500 €/m²
  • Kod objekta 44592
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 500 000 € 7894 €/m²
  • Kod objekta 49574
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 200 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 52425
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
978 000 € 2731 €/m²
  • Kod objekta 45163
  • Kvadratura 358 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 400 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 32033
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 300 000 € 3457 €/m²
  • Kod objekta 46235
  • Kvadratura 376 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 400 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 39541
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
980 000 € 5833 €/m²
  • Kod objekta 54844
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter