Prodaja - Zemljište 1500 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Methoni Makrigialos
90 000 €
60 €/m²
Property 59798 photo 1
Property 59798 photo 2
Property 59798 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1500 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 1200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
90 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 36599
  • Kvadratura 780 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
90 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 19882
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
80 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 48934
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
120 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 51042
  • Kvadratura 13250 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
105 000 € 262 €/m²
  • Kod objekta 57800
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
90 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 43246
  • Kvadratura 8484 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
80 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 28740
  • Kvadratura 852 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
80 000 € 153 €/m²
  • Kod objekta 30759
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
80 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 55985
  • Kvadratura 373 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m

Prijava za Newsletter