Prodaja - Zemljište 20000 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Chania Vamos Souri
480 000 € 448 000 €
22 €/m²
Property 52039 photo 1
Property 52039 photo 2
Property 52039 photo 3
Property 52039 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 43 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 20000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
500 000 € 580 €/m²
  • Kod objekta 50105
  • Kvadratura 862 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
650 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 37517
  • Kvadratura 14500 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
500 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 50669
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
450 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 36737
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
400 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 26772
  • Kvadratura 4050 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 49171
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
430 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 56286
  • Kvadratura 8131 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
480 000 € 1263 €/m²
  • Kod objekta 50582
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
695 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 57192
  • Kvadratura 3518 m²
  • Udaljenost od mora 1 m

Prijava za Newsletter