Property 60247 photo 1
Property 60247 photo 2
Property 60247 photo 3
Property 60247 photo 4
Property 60247 photo 5
Property 60247 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 846 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 61 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 5826 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 218 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
400 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 50674
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 43298
  • Kvadratura 2600 m²
  • Udaljenost od mora 416 m
Za prodaju
490 000 € 168 €/m²
  • Kod objekta 37747
  • Kvadratura 2900 m²
  • Udaljenost od mora 8700 m
Za prodaju
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 40012
  • Kvadratura 2660 m²
  • Udaljenost od mora 4800 m
Za prodaju
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 49171
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
426 500 € 33 €/m²
  • Kod objekta 36778
  • Kvadratura 12588 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
330 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 65144
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
288 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 52613
  • Kvadratura 4300 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
500 000 € 2688 €/m²
  • Kod objekta 56281
  • Kvadratura 186 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
360 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 48644
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 10 m

Prijava za Newsletter