320 000 €
1356 €/m²
Property 35103 photo 1
Property 35103 photo 2
Property 35103 photo 3
Property 35103 photo 4
Property 35103 photo 5
Property 35103 photo 6
Property 35103 photo 7
Property 35103 photo 8
Property 35103 photo 9
Property 35103 photo 10
Property 35103 photo 11
Property 35103 photo 12
Property 35103 photo 13
Property 35103 photo 14
Property 35103 photo 15
Property 35103 photo 16
Property 35103 photo 17
Property 35103 photo 18
Property 35103 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2016
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 236 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 4 sprata. u suterenu se sastoji od dnevne sobe, WC. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, WC. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, baštu, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
310 000 € 1240 €/m²
  • Kod objekta 36451
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
270 000 € 2076 €/m²
  • Kod objekta 8632
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 285 000 € 1055 €/m²
  • Kod objekta 4335
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
275 000 € 1510 €/m²
  • Kod objekta 4163
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
425 000 € 1475 €/m²
  • Kod objekta 35101
  • Kvadratura 288 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
400 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 25497
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
260 000 € 825 €/m²
  • Kod objekta 9891
  • Kvadratura 315 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
300 000 € 1363 €/m²
  • Kod objekta 19051
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
300 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 4740
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 61743
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter