Prodaja - Zemljište 1359 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Špata
270 000 €
198 €/m²
Property 38995 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1359 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града.

Za prodaju
250 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 19112
  • Kvadratura 7500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
318 000 € 963 €/m²
  • Kod objekta 14028
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
260 000 € 304 €/m²
  • Kod objekta 6094
  • Kvadratura 855 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
395 000 € 897 €/m²
  • Kod objekta 10955
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
242 000 € 284 €/m²
  • Kod objekta 63280
  • Kvadratura 852 m²
  • Udaljenost od mora 990 m
Za prodaju
350 000 € 166 €/m²
  • Kod objekta 46035
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
360 000 € 373 €/m²
  • Kod objekta 47502
  • Kvadratura 965 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
350 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 23362
  • Kvadratura 8850 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
250 000 € 306 €/m²
  • Kod objekta 19312
  • Kvadratura 815 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m
Za prodaju
270 000 € 235 000 € 229 €/m²
  • Kod objekta 23281
  • Kvadratura 1025 m²
  • Udaljenost od mora 220 m

Prijava za Newsletter