Prodaja - Zemljište 1025 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Maratonas
270 000 € 235 000 €
229 €/m²
Property 23281 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,4
  • Udaljeno od mora: 220 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1025 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 410 kv.m.

Za prodaju
290 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 50144
  • Kvadratura 8076 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
400 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 32648
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
335 000 € 549 €/m²
  • Kod objekta 7611
  • Kvadratura 610 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
250 000 € 415 €/m²
  • Kod objekta 19314
  • Kvadratura 602 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
400 000 € 296 €/m²
  • Kod objekta 14818
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
270 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 38995
  • Kvadratura 1359 m²
  • Udaljenost od mora 7100 m
Za prodaju
242 000 € 284 €/m²
  • Kod objekta 63280
  • Kvadratura 852 m²
  • Udaljenost od mora 990 m
Za prodaju
290 000 € 194 €/m²
  • Kod objekta 31352
  • Kvadratura 1490 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
310 000 € 673 €/m²
  • Kod objekta 43733
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
260 000 € 514 €/m²
  • Kod objekta 31134
  • Kvadratura 505 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m

Prijava za Newsletter