Prodaja - Mezoneta 169 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Artemida
237 000 €
1402 €/m²
Property 13323 photo 1
Property 13323 photo 2
Property 13323 photo 3
Property 13323 photo 4
Property 13323 photo 5
Property 13323 photo 6
Property 13323 photo 7
Property 13323 photo 8
Property 13323 photo 9
Property 13323 photo 10
Property 13323 photo 11
Property 13323 photo 12

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 14000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodajumezoneta od 169 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj.

Za prodaju
200 000 € 2857 €/m²
  • Kod objekta 63945
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 1777 €/m²
  • Kod objekta 4229
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 4740
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 891 €/m²
  • Kod objekta 24155
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
320 000 € 1355 €/m²
  • Kod objekta 35103
  • Kvadratura 236 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
195 000 € 984 €/m²
  • Kod objekta 13053
  • Kvadratura 198 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
210 000 € 724 €/m²
  • Kod objekta 48718
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
190 000 € 1043 €/m²
  • Kod objekta 4166
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
305 000 € 2904 €/m²
  • Kod objekta 65881
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
347 000 € 611 €/m²
  • Kod objekta 13337
  • Kvadratura 567 m²
  • Broj soba 11

Prijava za Newsletter