Prodaja - Mezoneta 160 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Koropi
250 000 €
1563 €/m²
Property 37386 photo 1
Property 37386 photo 2
Property 37386 photo 3
Property 37386 photo 4
Property 37386 photo 5
Property 37386 photo 6
Property 37386 photo 7
Property 37386 photo 8
Property 37386 photo 9
Property 37386 photo 10
Property 37386 photo 11
Property 37386 photo 12
Property 37386 photo 13
Property 37386 photo 14
Property 37386 photo 15
Property 37386 photo 16
Property 37386 photo 17
Property 37386 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1981
  • Godina renoviranja: 2012
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 15000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 160 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
305 000 € 2904 €/m²
  • Kod objekta 65881
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
370 000 € 285 000 € 1055 €/m²
  • Kod objekta 4335
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
330 000 € 891 €/m²
  • Kod objekta 24155
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
237 000 € 1402 €/m²
  • Kod objekta 13323
  • Kvadratura 169 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
342 000 € 2460 €/m²
  • Kod objekta 13346
  • Kvadratura 139 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
275 000 € 1510 €/m²
  • Kod objekta 4163
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
290 000 € 1348 €/m²
  • Kod objekta 22047
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
270 000 € 235 000 € 1382 €/m²
  • Kod objekta 4336
  • Kvadratura 170 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
300 000 € 1363 €/m²
  • Kod objekta 19051
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
300 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 4740
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter