Prodaja - Vila 176 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos Konia
Cena od 425 000 €
2415 €/m²
Property 49367 photo 1
Property 49367 photo 2
Property 49367 photo 3
Property 49367 photo 4
Property 49367 photo 5
  • Kod objekta 49367
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 176 m²
  • Površina placa 300 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Kipar (Kipar) | Konia (Pafos)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 176 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, alarm, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
493 500 € 3655 €/m²
  • Kod objekta 35672
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
610 000 € 3279 €/m²
  • Kod objekta 42434
  • Kvadratura 186 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 1984 €/m²
  • Kod objekta 49206
  • Kvadratura 199 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
432 000 € 3042 €/m²
  • Kod objekta 46077
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 2164 €/m²
  • Kod objekta 51516
  • Kvadratura 201 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 2314 €/m²
  • Kod objekta 45396
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
570 000 € 2384 €/m²
  • Kod objekta 52282
  • Kvadratura 239 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
575 000 € 1949 €/m²
  • Kod objekta 39213
  • Kvadratura 295 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
540 000 € 4153 €/m²
  • Kod objekta 38466
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
466 140 € 2877 €/m²
  • Kod objekta 49312
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter