Prodaja - Vila 239 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
570 000 €
2385 €/m²
Property 51965 photo 1
Property 51965 photo 2
Property 51965 photo 3
Property 51965 photo 4
  • Kod objekta 51965
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 239 m²
  • Površina placa 279 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 4
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 239 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, parking, baštu.

Za prodaju
780 000 € 3561 €/m²
  • Kod objekta 49776
  • Kvadratura 219 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
481 535 € 2832 €/m²
  • Kod objekta 52353
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 3448 €/m²
  • Kod objekta 33764
  • Kvadratura 174 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
720 000 € 3529 €/m²
  • Kod objekta 56948
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
530 000 € 2523 €/m²
  • Kod objekta 44808
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
480 000 € 2637 €/m²
  • Kod objekta 45398
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
493 500 € 3655 €/m²
  • Kod objekta 35672
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
625 000 € 3472 €/m²
  • Kod objekta 52427
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 39242
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
585 000 € 2489 €/m²
  • Kod objekta 35677
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter