300 000 €
603 €/m²
Property 65123 photo 1
Property 65123 photo 2
Property 65123 photo 3
Property 65123 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 497 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 365 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
342 000 € 249 €/m²
  • Kod objekta 52320
  • Kvadratura 1372 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
374 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 59642
  • Kvadratura 9039 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
300 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 64069
  • Kvadratura 1516 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
320 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 44365
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m
Za prodaju
250 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 50671
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
374 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 50665
  • Kvadratura 11228 m²
  • Udaljenost od mora 731 m
Za prodaju
340 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 44727
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
426 500 € 33 €/m²
  • Kod objekta 36778
  • Kvadratura 12588 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
330 000 € 202 €/m²
  • Kod objekta 54425
  • Kvadratura 1630 m²
  • Udaljenost od mora 179 m

Prijava za Newsletter