Prodaja - Zemljište 10000 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Chania Krionerida
320 000 €
32 €/m²
Property 59200 photo 1
Property 59200 photo 2
Property 59200 photo 3
Property 59200 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 43 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 10000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 36755
  • Kvadratura 5889 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
269 000 € 371 €/m²
  • Kod objekta 39778
  • Kvadratura 725 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
340 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 37045
  • Kvadratura 1540 m²
  • Udaljenost od mora 480 m
Za prodaju
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Kod objekta 63428
  • Kvadratura 2672 m²
  • Udaljenost od mora 360 m
Za prodaju
349 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 65412
  • Kvadratura 5960 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
320 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 63954
  • Kvadratura 1613 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
430 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 55851
  • Kvadratura 5834 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
340 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 62863
  • Kvadratura 8146 m²
  • Udaljenost od mora 4600 m
Za prodaju
427 000 € 241 €/m²
  • Kod objekta 36674
  • Kvadratura 1770 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
290 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 36276
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter