280 000 €
96 €/m²
Property 37597 photo 1
Property 37597 photo 2
Property 37597 photo 3
Property 37597 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2890 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
350 000 € 1023 €/m²
  • Kod objekta 59194
  • Kvadratura 342 m²
  • Udaljenost od mora 357 m
Za prodaju
250 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 38076
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
267 000 € 356 €/m²
  • Kod objekta 50514
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
288 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 52613
  • Kvadratura 4300 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 45704
  • Kvadratura 6078 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 46861
  • Kvadratura 28576 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
267 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 42038
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
225 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 39767
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 36755
  • Kvadratura 5889 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
342 000 € 249 €/m²
  • Kod objekta 52320
  • Kvadratura 1372 m²
  • Udaljenost od mora 450 m

Prijava za Newsletter