Prodaja - Vila 249 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 400 000 €
5622 €/m²
Property 42409 photo 1
Property 42409 photo 2
Property 42409 photo 3
Property 42409 photo 4
Property 42409 photo 5
Property 42409 photo 6
Property 42409 photo 7
Property 42409 photo 8
Property 42409 photo 9
Property 42409 photo 10
Property 42409 photo 11
  • Kod objekta 42409
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 249 m²
  • Površina placa 288 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2014
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 249 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 200 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 52425
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 500 000 € 3409 €/m²
  • Kod objekta 52362
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 000 000 € 4237 €/m²
  • Kod objekta 30357
  • Kvadratura 472 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 000 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 36409
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 000 000 € 8333 €/m²
  • Kod objekta 46078
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 000 000 € 12903 €/m²
  • Kod objekta 45607
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 550 000 € 6739 €/m²
  • Kod objekta 44267
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 833 915 € 4607 €/m²
  • Kod objekta 45524
  • Kvadratura 398 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 200 000 € 3428 €/m²
  • Kod objekta 45194
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 400 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 39541
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter