620 000 €
36 €/m²
Property 42251 photo 1
Property 42251 photo 2
Property 42251 photo 3
Property 42251 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 16000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 16903 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 600 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
550 000 € 407 €/m²
  • Kod objekta 33356
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
800 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 46523
  • Kvadratura 26134 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
570 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 51153
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
650 000 € 141 €/m²
  • Kod objekta 44104
  • Kvadratura 4580 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
853 000 € 860 €/m²
  • Kod objekta 64550
  • Kvadratura 991 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
880 000 € 1760 €/m²
  • Kod objekta 18950
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
855 000 € 853 000 € 1398 €/m²
  • Kod objekta 36983
  • Kvadratura 610 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
512 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 13486
  • Kvadratura 13042 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
600 000 € 534 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 39581
  • Kvadratura 14364 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
600 000 € 454 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 48715
  • Kvadratura 8300 m²
  • Udaljenost od mora 292 m

Prijava za Newsletter