Prodaja - Zemljište 14364 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Chania Souda Aptera
600 000 € 534 000 €
37 €/m²
Property 39581 photo 1
Property 39581 photo 2
Property 39581 photo 3
Property 39581 photo 4
Property 39581 photo 5
Property 39581 photo 6
Property 39581 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od grada: 7 km
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 14364 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 310 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
587 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 44257
  • Kvadratura 14000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 63073
  • Kvadratura 16658 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
650 000 € 134 €/m²
  • Kod objekta 24183
  • Kvadratura 4834 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
587 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 25605
  • Kvadratura 106846 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
600 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 65816
  • Kvadratura 14000 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
800 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 32252
  • Kvadratura 13722 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
650 000 € 141 €/m²
  • Kod objekta 44104
  • Kvadratura 4580 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
490 000 € 168 €/m²
  • Kod objekta 37747
  • Kvadratura 2900 m²
  • Udaljenost od mora 8700 m
Za prodaju
640 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 63552
  • Kvadratura 7142 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m

Prijava za Newsletter