Prodaja - Vila 309 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos Konia
1 100 000 €
3560 €/m²
Property 49380 photo 1
Property 49380 photo 2
Property 49380 photo 3
Property 49380 photo 4
Property 49380 photo 5
  • Kod objekta 49380
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 309 m²
  • Površina placa 910 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Kipar (Kipar) | Konia (Pafos)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 6
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 309 kv.m u Pafos. u suterenu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, WC, ostava. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, lift, alarm, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
1 300 000 € 3170 €/m²
  • Kod objekta 52259
  • Kvadratura 410 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 200 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 33046
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 200 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 36898
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 300 000 € 5118 €/m²
  • Kod objekta 37733
  • Kvadratura 254 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 000 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 42080
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 550 000 € 6739 €/m²
  • Kod objekta 44267
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
980 000 € 5833 €/m²
  • Kod objekta 54844
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 170 000 € 6573 €/m²
  • Kod objekta 21570
  • Kvadratura 178 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 476 000 € 2544 €/m²
  • Kod objekta 44993
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 590 000 € 4542 €/m²
  • Kod objekta 33139
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter