160 000 €
33 €/m²
Property 41652 photo 1
Property 41652 photo 2
Property 41652 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 110 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 4750 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 150 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad, na šumu.

Za prodaju
200 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 28737
  • Kvadratura 2556 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
160 000 € 117 €/m²
  • Kod objekta 59078
  • Kvadratura 1358 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
200 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 54645
  • Kvadratura 1010 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
215 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 32012
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
160 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 40100
  • Kvadratura 1586 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
180 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 41566
  • Kvadratura 5550 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
130 000 € 265 €/m²
  • Kod objekta 51604
  • Kvadratura 490 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
150 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 50404
  • Kvadratura 11850 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
215 000 € 480 €/m²
  • Kod objekta 19710
  • Kvadratura 447 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
140 000 € 350 €/m²
  • Kod objekta 54413
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter