160 000 €
100 €/m²
Property 40100 photo 1
Property 40100 photo 2
Property 40100 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od grada: 0,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1586 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
200 000 € 231 €/m²
  • Kod objekta 49970
  • Kvadratura 864 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
150 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 14491
  • Kvadratura 5800 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
140 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 62927
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
215 000 € 480 €/m²
  • Kod objekta 19710
  • Kvadratura 447 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
220 000 € 505 €/m²
  • Kod objekta 30956
  • Kvadratura 435 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
170 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 43656
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
170 000 € 404 €/m²
  • Kod objekta 38834
  • Kvadratura 420 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
130 000 € 265 €/m²
  • Kod objekta 51604
  • Kvadratura 490 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
210 000 €
  • Kod objekta 3761
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter