Prodaja - Zemljište 1358 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini Euaggelika
160 000 €
117 €/m²
Property 59078 photo 1
Property 59078 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 7500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1358 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 1086 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
220 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 43616
  • Kvadratura 5062 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
170 000 € 497 €/m²
  • Kod objekta 52276
  • Kvadratura 342 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
180 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 64936
  • Kvadratura 16170 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
200 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 32503
  • Kvadratura 10952 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
145 000 € 210 €/m²
  • Kod objekta 7537
  • Kvadratura 688 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
140 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 21949
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
215 000 € 275 €/m²
  • Kod objekta 13938
  • Kvadratura 780 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m

Prijava za Newsletter