Prodaja - Vila 164 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos Kouklia
975 000 € 659 000 €
4018 €/m²
Property 32453 photo 1
Property 32453 photo 2
Property 32453 photo 3
Property 32453 photo 4
Property 32453 photo 5
Property 32453 photo 6
Property 32453 photo 7
Property 32453 photo 8
Property 32453 photo 9
  • Kod objekta 32453
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 164 m²
  • Površina placa 730 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Kipar (Kipar) | Kouklia (Pafos)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2013
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 25 km
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 164 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, roštilj, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu.

Za prodaju
850 000 € 3777 €/m²
  • Kod objekta 49205
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 170 000 € 6573 €/m²
  • Kod objekta 21570
  • Kvadratura 178 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
900 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 32799
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
930 000 € 4428 €/m²
  • Kod objekta 43256
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
810 000 € 4850 €/m²
  • Kod objekta 56032
  • Kvadratura 167 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 43817
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
890 000 € 4009 €/m²
  • Kod objekta 43982
  • Kvadratura 222 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 400 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 32033
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 100 000 € 3914 €/m²
  • Kod objekta 51561
  • Kvadratura 281 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 190 000 € 5891 €/m²
  • Kod objekta 55902
  • Kvadratura 202 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter