160 000 €
38 €/m²
Property 41186 photo 1
Property 41186 photo 2
Property 41186 photo 3
Property 41186 photo 4
Property 41186 photo 5
Property 41186 photo 6
Property 41186 photo 7
Property 41186 photo 8
Property 41186 photo 9
Property 41186 photo 10
Property 41186 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1800 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4166 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 189 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
160 000 € 213 €/m²
  • Kod objekta 62271
  • Kvadratura 748 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
140 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 42785
  • Kvadratura 1247 m²
  • Udaljenost od mora 5700 m
Za prodaju
150 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 63801
  • Kvadratura 809 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
205 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 59117
  • Kvadratura 2035 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
220 000 € 128 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 46745
  • Kvadratura 27000 m²
  • Udaljenost od mora 13600 m
Za prodaju
200 000 € 278 €/m²
  • Kod objekta 65098
  • Kvadratura 719 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
194 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 65233
  • Kvadratura 2005 m²
  • Udaljenost od mora 622 m
Za prodaju
199 000 € 189 €/m²
  • Kod objekta 65914
  • Kvadratura 1052 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
150 000 € 180 €/m²
  • Kod objekta 65310
  • Kvadratura 830 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
215 000 € 200 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 52085
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 4800 m

Prijava za Newsletter