220 000 € 128 000 €
4 €/m²
Property 46745 photo 1
Property 46745 photo 2
Property 46745 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 13600 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 27000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 600 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
220 000 € 128 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 46745
  • Kvadratura 27000 m²
  • Udaljenost od mora 13600 m
Za prodaju
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 46215
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
267 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 42038
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
270 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 50667
  • Kvadratura 4805 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
225 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 39767
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
180 000 € 160 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 52232
  • Kvadratura 3592 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
269 000 € 371 €/m²
  • Kod objekta 39778
  • Kvadratura 725 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
290 000 € 207 €/m²
  • Kod objekta 65314
  • Kvadratura 1395 m²
  • Udaljenost od mora 72 m
Za prodaju
215 000 € 200 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 52085
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 4800 m
Za prodaju
270 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 46217
  • Kvadratura 5340 m²
  • Udaljenost od mora 824 m

Prijava za Newsletter