180 000 €
3273 €/m²
Property 22594 photo 1
Property 22594 photo 2
Property 22594 photo 3
Property 22594 photo 4

Detalji

  • Godina izgradnje: 1976
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 55 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, lift.

Za prodaju
245 000 € 3550 €/m²
  • Kod objekta 65438
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 11363 €/m²
  • Kod objekta 62959
  • Kvadratura 22 m²
  • Udaljenost od mora 4148 m
Za prodaju
250 000 € 4716 €/m²
  • Kod objekta 60443
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
165 000 € 2357 €/m²
  • Kod objekta 61701
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
261 000 € 6365 €/m²
  • Kod objekta 62804
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 62799
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 4629 €/m²
  • Kod objekta 64504
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 64961
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 6944 €/m²
  • Kod objekta 62803
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
155 000 € 2039 €/m²
  • Kod objekta 65272
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter