150 000 €
1364 €/m²
Property 35934 photo 1
Property 35934 photo 2
Property 35934 photo 3
Property 35934 photo 4
Property 35934 photo 5
Property 35934 photo 6
Property 35934 photo 7
Property 35934 photo 8
Property 35934 photo 9
Property 35934 photo 10
Property 35934 photo 11
Property 35934 photo 12
Property 35934 photo 13
Property 35934 photo 14
Property 35934 photo 15
Property 35934 photo 16
Property 35934 photo 17
Property 35934 photo 18
Property 35934 photo 19
Property 35934 photo 20
Property 35934 photo 21
Property 35934 photo 22
Property 35934 photo 23

Detalji

  • Godina izgradnje: 1976
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 8800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 2 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 110 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, solarni bojler, lift, grejanje.

Za prodaju
185 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 50423
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 1914 €/m²
  • Kod objekta 54756
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
180 000 € 1894 €/m²
  • Kod objekta 51269
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
180 000 € 2022 €/m²
  • Kod objekta 66044
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 65365
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 2933 €/m²
  • Kod objekta 60916
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
190 000 € 1652 €/m²
  • Kod objekta 44137
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
130 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 65937
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 1935 €/m²
  • Kod objekta 55945
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
195 000 € 2096 €/m²
  • Kod objekta 51795
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter