380 000 €
26 €/m²
Property 57913 photo 1
Property 57913 photo 2
Property 57913 photo 3
Property 57913 photo 4
Property 57913 photo 5
Property 57913 photo 6
Property 57913 photo 7
Property 57913 photo 8
Property 57913 photo 9
Property 57913 photo 10
Property 57913 photo 11
Property 57913 photo 12
Property 57913 photo 13
Property 57913 photo 14
Property 57913 photo 15
Property 57913 photo 16
Property 57913 photo 17
Property 57913 photo 18
Property 57913 photo 19
Property 57913 photo 20
Property 57913 photo 21
Property 57913 photo 22
Property 57913 photo 23
Property 57913 photo 24
Property 57913 photo 25
Property 57913 photo 26
Property 57913 photo 27
Property 57913 photo 28

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2100 m
  • Udaljenost od grada: 7 km
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 14529 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
500 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 37793
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
550 000 € 57 €/m²
  • Kod objekta 35807
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
350 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 63500
  • Kvadratura 5121 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
405 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 34064
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
430 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 44034
  • Kvadratura 2522 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
480 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 51293
  • Kvadratura 48000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
340 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 45094
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
350 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 23170
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
500 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 4975
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
375 000 € 46 €/m²
  • Kod objekta 3960
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter