Prodaja - Zemljište 10500 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Chania El. Venizelos
740 000 € 694 000 €
66 €/m²
Property 30124 photo 1
Property 30124 photo 2
Property 30124 photo 3
Property 30124 photo 4
Property 30124 photo 5
Property 30124 photo 6
Property 30124 photo 7
Property 30124 photo 8
Property 30124 photo 9
Property 30124 photo 10

Detalji

  • Udaljeno od mora: 15 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 10500 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda. Sa mogućnošću izgradnje do 300 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
650 000 € 134 €/m²
  • Kod objekta 24183
  • Kvadratura 4834 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
800 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 32252
  • Kvadratura 13722 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
1 000 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 48645
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
800 000 € 102 €/m²
  • Kod objekta 13174
  • Kvadratura 7800 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 060 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 41899
  • Kvadratura 86000 m²
  • Udaljenost od mora 990 m
Za prodaju
900 000 € 3010 €/m²
  • Kod objekta 65575
  • Kvadratura 299 m²
  • Udaljenost od mora 130 m
Za prodaju
750 000 € 165 €/m²
  • Kod objekta 38074
  • Kvadratura 4520 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
900 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 47192
  • Kvadratura 28045 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 24952
  • Kvadratura 11065 m²
Za prodaju
750 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 38096
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter