430 000 €
52 €/m²
Property 56286 photo 1
Property 56286 photo 2
Property 56286 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 15 km
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8131 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 260 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 43298
  • Kvadratura 2600 m²
  • Udaljenost od mora 416 m
Za prodaju
430 000 € 1699 €/m²
  • Kod objekta 56671
  • Kvadratura 253 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
520 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 30769
  • Kvadratura 27000 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m
Za prodaju
640 000 € 248 €/m²
  • Kod objekta 40004
  • Kvadratura 2577 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
400 000 € 97 €/m²
  • Kod objekta 51471
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 836 m
Za prodaju
375 000 € 154 €/m²
  • Kod objekta 39514
  • Kvadratura 2420 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
473 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 32511
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
512 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 25604
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
430 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 56286
  • Kvadratura 8131 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
450 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 22997
  • Kvadratura 14240 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter