342 000 €
21 €/m²
Property 62759 photo 1
Property 62759 photo 2

Detalji

Opis

Na prodaju Zemljište od 15570 kv.m. na Kritu. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
340 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 37045
  • Kvadratura 1540 m²
  • Udaljenost od mora 480 m
Za prodaju
397 000 € 397 €/m²
  • Kod objekta 38909
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 170 m
Za prodaju
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 50494
  • Kvadratura 8200 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
320 000 € 508 €/m²
  • Kod objekta 61232
  • Kvadratura 629 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
320 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 63954
  • Kvadratura 1613 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 38847
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 5200 m
Za prodaju
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 52126
  • Kvadratura 6161 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
427 000 € 241 €/m²
  • Kod objekta 36674
  • Kvadratura 1770 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 36802
  • Kvadratura 13247 m²
  • Udaljenost od mora 4600 m
Za prodaju
500 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 50669
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m

Prijava za Newsletter