Prodaja - Vila 1540 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska Asgata
1 200 000 €
779 €/m²
Property 47005 photo 1
Property 47005 photo 2
Property 47005 photo 3
Property 47005 photo 4
Property 47005 photo 5
Property 47005 photo 6
Property 47005 photo 7
Property 47005 photo 8
Property 47005 photo 9
Property 47005 photo 10

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2010
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 4
  • Udaljeno od mora: 15000 m
  • Udaljenost od grada: 20 km
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju 4-sprata vila od 1540 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od na prizemlju se sastoji od na prvom spratu se sastoji od Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, garaža, grejanje, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu.

Za prodaju
1 200 000 € 3870 €/m²
  • Kod objekta 45697
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 200 000 € 4545 €/m²
  • Kod objekta 34218
  • Kvadratura 264 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 379 000 € 1 050 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 10947
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
1 761 616 € 4482 €/m²
  • Kod objekta 45527
  • Kvadratura 393 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 590 000 € 2531 €/m²
  • Kod objekta 45606
  • Kvadratura 628 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
1 698 095 € 4601 €/m²
  • Kod objekta 45520
  • Kvadratura 369 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 680 000 € 4745 €/m²
  • Kod objekta 49807
  • Kvadratura 354 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 200 000 € 3157 €/m²
  • Kod objekta 10392
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 000 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 42080
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
978 000 € 2731 €/m²
  • Kod objekta 45163
  • Kvadratura 358 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter