400 000 € 320 000 €
80 €/m²
Property 38847 photo 1
Property 38847 photo 2
Property 38847 photo 3
Property 38847 photo 4
Property 38847 photo 5
Property 38847 photo 6
Property 38847 photo 7
Property 38847 photo 8
Property 38847 photo 9
Property 38847 photo 10
Property 38847 photo 11
Property 38847 photo 12
Property 38847 photo 13
Property 38847 photo 14
Property 38847 photo 15

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5200 m
  • Udaljenost od grada: 2,7 km
  • Udaljenost od aerodroma: 59 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 4000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
374 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 51459
  • Kvadratura 4012 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
525 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 47413
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
375 000 € 154 €/m²
  • Kod objekta 39514
  • Kvadratura 2420 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 43298
  • Kvadratura 2600 m²
  • Udaljenost od mora 416 m
Za prodaju
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 54423
  • Kvadratura 1818 m²
  • Udaljenost od mora 179 m
Za prodaju
480 000 € 1263 €/m²
  • Kod objekta 50582
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
349 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 65412
  • Kvadratura 5960 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
427 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 47454
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
340 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 37045
  • Kvadratura 1540 m²
  • Udaljenost od mora 480 m

Prijava za Newsletter