Prodaja - Vila 175 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
379 000 €
2166 €/m²
Property 49267 photo 1
Property 49267 photo 2
Property 49267 photo 3
Property 49267 photo 4
Property 49267 photo 5
Property 49267 photo 6
Property 49267 photo 7
  • Kod objekta 49267
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 175 m²
  • Površina placa 180 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 175 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
352 000 € 2461 €/m²
  • Kod objekta 23189
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 33887
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
530 000 € 2120 €/m²
  • Kod objekta 26720
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 3053 €/m²
  • Kod objekta 49311
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
547 000 € 2452 €/m²
  • Kod objekta 42233
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
428 400 € 2462 €/m²
  • Kod objekta 9346
  • Kvadratura 174 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
400 000 € 2173 €/m²
  • Kod objekta 42572
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 2301 €/m²
  • Kod objekta 52354
  • Kvadratura 189 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
345 000 € 2156 €/m²
  • Kod objekta 41016
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
436 730 € 2069 €/m²
  • Kod objekta 9294
  • Kvadratura 211 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m

Prijava za Newsletter