Prodaja - Vila 162 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
506 000 €
3123 €/m²
Property 42992 photo 1
Property 42992 photo 2
Property 42992 photo 3
Property 42992 photo 4
Property 42992 photo 5
Property 42992 photo 6
Property 42992 photo 7
Property 42992 photo 8
Property 42992 photo 9
Property 42992 photo 10
  • Kod objekta 42992
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 162 m²
  • Površina placa 504 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 162 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
493 500 € 3655 €/m²
  • Kod objekta 35672
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
506 000 € 3162 €/m²
  • Kod objekta 56719
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
410 000 € 2411 €/m²
  • Kod objekta 49365
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 2164 €/m²
  • Kod objekta 51516
  • Kvadratura 201 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
506 000 € 3123 €/m²
  • Kod objekta 42992
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 2879 €/m²
  • Kod objekta 49202
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
610 000 € 3315 €/m²
  • Kod objekta 39311
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
430 000 € 3028 €/m²
  • Kod objekta 45102
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
547 000 € 2452 €/m²
  • Kod objekta 42233
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 2164 €/m²
  • Kod objekta 51515
  • Kvadratura 201 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter