Prodaja - Vila 180 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
440 000 €
2444 €/m²
Property 44812 photo 1
Property 44812 photo 2
Property 44812 photo 3
Property 44812 photo 4
Property 44812 photo 5
Property 44812 photo 6
Property 44812 photo 7
Property 44812 photo 8
Property 44812 photo 9
  • Kod objekta 44812
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 180 m²
  • Površina placa 310 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 180 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, alarm, ostavu.

Za prodaju
432 000 € 3042 €/m²
  • Kod objekta 46077
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
585 000 € 2489 €/m²
  • Kod objekta 35677
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 3053 €/m²
  • Kod objekta 49311
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
477 000 € 2981 €/m²
  • Kod objekta 44300
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
530 000 € 3486 €/m²
  • Kod objekta 52224
  • Kvadratura 152 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 1828 €/m²
  • Kod objekta 51911
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
620 000 € 3406 €/m²
  • Kod objekta 44383
  • Kvadratura 182 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
440 000 € 3098 €/m²
  • Kod objekta 49331
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
610 000 € 1894 €/m²
  • Kod objekta 38349
  • Kvadratura 322 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
466 140 € 2877 €/m²
  • Kod objekta 49312
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter