Prodaja - Vila 168 m² u Nikozija

Grčka Kipar Nikoziji Dћeri
340 000 €
2024 €/m²
Property 49191 photo 1
Property 49191 photo 2
Property 49191 photo 3
Property 49191 photo 4
Property 49191 photo 5
Property 49191 photo 6
Property 49191 photo 7
Property 49191 photo 8
Property 49191 photo 9
Property 49191 photo 10
Property 49191 photo 11
  • Kod objekta 49191
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 168 m²
  • Površina placa 242 m²
  • Region Nikozija
  • Mesto Kipar (Kipar) | Dћeri (Nikoziji)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 6
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 30000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 168 kv.m u Nikozija. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
506 000 € 3123 €/m²
  • Kod objekta 42992
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
425 000 € 2043 €/m²
  • Kod objekta 43271
  • Kvadratura 208 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
399 000 € 1927 €/m²
  • Kod objekta 22915
  • Kvadratura 207 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
369 000 € 2527 €/m²
  • Kod objekta 22686
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
428 400 € 2462 €/m²
  • Kod objekta 9346
  • Kvadratura 174 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
395 000 € 2078 €/m²
  • Kod objekta 48999
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 3028 €/m²
  • Kod objekta 45102
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
475 762 € 2703 €/m²
  • Kod objekta 9326
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
436 730 € 2069 €/m²
  • Kod objekta 9294
  • Kvadratura 211 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m

Prijava za Newsletter