Prodaja - Vila 190 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos OMILjENO
395 000 €
2079 €/m²
Property 48999 photo 1
Property 48999 photo 2
Property 48999 photo 3
Property 48999 photo 4
Property 48999 photo 5
Property 48999 photo 6
Property 48999 photo 7
Property 48999 photo 8
Property 48999 photo 9
Property 48999 photo 10
Property 48999 photo 11

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2021
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 190 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
355 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 38736
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 44812
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
540 000 € 4153 €/m²
  • Kod objekta 38466
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 2301 €/m²
  • Kod objekta 52354
  • Kvadratura 189 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
348 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 34225
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 2173 €/m²
  • Kod objekta 42572
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
432 000 € 3042 €/m²
  • Kod objekta 46077
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
420 000 € 3281 €/m²
  • Kod objekta 39310
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 2546 €/m²
  • Kod objekta 44120
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 1828 €/m²
  • Kod objekta 51911
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter