425 000 €
1476 €/m²
Property 35101 photo 1
Property 35101 photo 2
Property 35101 photo 3
Property 35101 photo 4
Property 35101 photo 5
Property 35101 photo 6
Property 35101 photo 7
Property 35101 photo 8
Property 35101 photo 9
Property 35101 photo 10
Property 35101 photo 11
Property 35101 photo 12
Property 35101 photo 13
Property 35101 photo 14
Property 35101 photo 15
Property 35101 photo 16
Property 35101 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2016
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 288 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 4 sprata. u suterenu se sastoji od dnevne sobe, WC. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, WC. na drugom sprat se sastoji od kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, baštu, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
400 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 25497
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
420 000 € 1909 €/m²
  • Kod objekta 30107
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
367 500 € 1775 €/m²
  • Kod objekta 4437
  • Kvadratura 207 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
600 000 € 2752 €/m²
  • Kod objekta 4028
  • Kvadratura 218 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
520 000 € 4160 €/m²
  • Kod objekta 8412
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
405 000 € 1883 €/m²
  • Kod objekta 13804
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
430 000 € 1720 €/m²
  • Kod objekta 66102
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
472 000 € 2622 €/m²
  • Kod objekta 18107
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 2636 €/m²
  • Kod objekta 7520
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter