Prodaja - Mezoneta 215 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Špata
405 000 €
1884 €/m²
Property 13804 photo 1
Property 13804 photo 2
Property 13804 photo 3
Property 13804 photo 4
Property 13804 photo 5
Property 13804 photo 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2011
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: gas
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 9 m
  • Udaljenost od aerodroma: 2 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 215 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, parking, lift, ostavu.

Za prodaju
375 000 € 2483 €/m²
  • Kod objekta 54325
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 285 000 € 1055 €/m²
  • Kod objekta 4335
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
495 000 € 2379 €/m²
  • Kod objekta 66145
  • Kvadratura 208 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
368 000 € 2044 €/m²
  • Kod objekta 12966
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
350 000 € 2121 €/m²
  • Kod objekta 10433
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 2416 €/m²
  • Kod objekta 36223
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
525 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 23786
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
430 000 € 2529 €/m²
  • Kod objekta 57344
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 3200 €/m²
  • Kod objekta 65797
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 1720 €/m²
  • Kod objekta 66102
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter