242 000 €
284 €/m²
Property 63280 photo 1
Property 63280 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,3
  • Udaljeno od mora: 990 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 852 kv.m. na Atici. Na zemljištu: građevina.

Za prodaju
270 000 € 235 000 € 229 €/m²
  • Kod objekta 23281
  • Kvadratura 1025 m²
  • Udaljenost od mora 220 m
Za prodaju
260 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 13214
  • Kvadratura 7900 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
250 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 19323
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
195 000 € 780 €/m²
  • Kod objekta 13855
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
250 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 19112
  • Kvadratura 7500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
270 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 38995
  • Kvadratura 1359 m²
  • Udaljenost od mora 7100 m
Za prodaju
200 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 14832
  • Kvadratura 8800 m²
  • Udaljenost od mora 116 m
Za prodaju
240 000 € 231 €/m²
  • Kod objekta 32068
  • Kvadratura 1036 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
250 000 € 415 €/m²
  • Kod objekta 19314
  • Kvadratura 602 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
195 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 13003
  • Kvadratura 5300 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter