Prodaja - Zemljište 4500 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
200 000 €
44 €/m²
Property 22279 photo 1
Property 22279 photo 2
Property 22279 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4500 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
180 000 € 240 €/m²
  • Kod objekta 19126
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
195 000 € 319 €/m²
  • Kod objekta 56039
  • Kvadratura 610 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
210 000 €
  • Kod objekta 3761
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
215 000 € 275 €/m²
  • Kod objekta 13938
  • Kvadratura 780 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
200 000 € 231 €/m²
  • Kod objekta 49970
  • Kvadratura 864 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
200 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 22529
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
278 000 € 450 €/m²
  • Kod objekta 51753
  • Kvadratura 617 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
220 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 43616
  • Kvadratura 5062 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter