Prodaja - Vila 310 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
800 000 €
2581 €/m²
Property 52359 photo 1
Property 52359 photo 2
Property 52359 photo 3
Property 52359 photo 4
Property 52359 photo 5
Property 52359 photo 6
Property 52359 photo 7
Property 52359 photo 8
Property 52359 photo 9
Property 52359 photo 10
Property 52359 photo 11
Property 52359 photo 12
Property 52359 photo 13
Property 52359 photo 14
Property 52359 photo 15
Property 52359 photo 16
Property 52359 photo 17
Property 52359 photo 18
Property 52359 photo 19
Property 52359 photo 20
Property 52359 photo 21
Property 52359 photo 22
Property 52359 photo 23
Property 52359 photo 24
Property 52359 photo 25
Property 52359 photo 26
Property 52359 photo 27
Property 52359 photo 28
Property 52359 photo 29
Property 52359 photo 30
Property 52359 photo 31
  • Kod objekta 52359
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 310 m²
  • Površina placa 585 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 310 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
980 000 € 5833 €/m²
  • Kod objekta 45145
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
800 000 € 2580 €/m²
  • Kod objekta 47535
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 190 000 € 5891 €/m²
  • Kod objekta 55902
  • Kvadratura 202 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
660 000 € 4400 €/m²
  • Kod objekta 51490
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
900 000 € 4500 €/m²
  • Kod objekta 23738
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
1 100 000 € 3914 €/m²
  • Kod objekta 51561
  • Kvadratura 281 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
980 000 € 5833 €/m²
  • Kod objekta 54844
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 2200 €/m²
  • Kod objekta 33231
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
650 000 € 1444 €/m²
  • Kod objekta 23525
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
850 000 € 3777 €/m²
  • Kod objekta 49205
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter