Prodaja - Vila 170 m² u Protaras

Grčka Kipar Famagusta
481 535 €
2833 €/m²
Property 52353 photo 1
Property 52353 photo 2
Property 52353 photo 3
Property 52353 photo 4
Property 52353 photo 5
Property 52353 photo 6
Property 52353 photo 7
Property 52353 photo 8
Property 52353 photo 9
Property 52353 photo 10
Property 52353 photo 11
Property 52353 photo 12
Property 52353 photo 13
Property 52353 photo 14
Property 52353 photo 15
  • Kod objekta 52353
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 170 m²
  • Površina placa 324 m²
  • Region Protaras
  • Mesto Famagusta (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 170 kv.m u Protaras. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
435 000 € 2132 €/m²
  • Kod objekta 51519
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
399 000 € 1882 €/m²
  • Kod objekta 43927
  • Kvadratura 212 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
530 000 € 2366 €/m²
  • Kod objekta 49189
  • Kvadratura 224 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
410 000 € 1952 €/m²
  • Kod objekta 38751
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 3714 €/m²
  • Kod objekta 40270
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
625 000 € 3472 €/m²
  • Kod objekta 52427
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 2438 €/m²
  • Kod objekta 45105
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 3571 €/m²
  • Kod objekta 42432
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
675 000 € 3648 €/m²
  • Kod objekta 41846
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 2901 €/m²
  • Kod objekta 39312
  • Kvadratura 224 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter