525 000 €
2500 €/m²
Property 38390 photo 1
Property 38390 photo 2
Property 38390 photo 3
Property 38390 photo 4
Property 38390 photo 5
Property 38390 photo 6
Property 38390 photo 7
Property 38390 photo 8
Property 38390 photo 9
Property 38390 photo 10
Property 38390 photo 11
Property 38390 photo 12
Property 38390 photo 13
Property 38390 photo 14
Property 38390 photo 15

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1990
  • Godina renoviranja: 2017
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 171 m
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 210 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, kamin, garaža, ostavu.

Za prodaju
652 000 € 3090 €/m²
  • Kod objekta 12945
  • Kvadratura 211 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
510 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 42005
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
650 000 € 5909 €/m²
  • Kod objekta 7727
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
670 000 € 1558 €/m²
  • Kod objekta 23473
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 1608 €/m²
  • Kod objekta 7610
  • Kvadratura 342 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 8115
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
475 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 13121
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
650 000 € 1857 €/m²
  • Kod objekta 38393
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
510 000 € 1062 €/m²
  • Kod objekta 23486
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 10

Prijava za Newsletter